E-shop

V centru Prahy otevírá první kamenný obchod OGIVI s luxusními interiérovými vůněmi

Začátkem května se zákazníkům otevřel nový kamenný obchod OGIVI s luxusními interiérovými vůněmi. V centru Prahy, na adrese Maiselova 5, si tak nově můžete zakoupit exkluzivní vonné svíčky, difuzéry a další doplňky od světoznámých značek.

OGIVI přináší svíčky vyrobené z nejkvalitnějších přírodních vosků a esenciálních olejů, které vynikají také svým designem, na kterém se podílí proslulí návrháři jako Christian Lacroix, John Welton nebo Kelly Hoppen.

„Tak, jako si chodíte vybrat své osobní vůně do parfumérií, vám chceme v OGIVI obchodě nabídnout stejně luxusní místo, kde si můžete vybrat vůně pro své domovy,“ říká spolumajitelka obchodu Alice Žáčková. „V sortimentu máme kromě luxusních svíček všech myslitelných vůní a jejich kombinací také čím dál populárnější difuzéry a úplnou novinku – ručně vyráběné vonné interiérové doplňky,“ dodává.

OGIVI v kamenném obchodě nabízí pečlivě vybrané kolekce špičkových výrobců interiérových vůní Welton, Nest a Archipelago. Do svého portfolia nově zařazuje prémiové značky L´Artisan Parfumeur a Voluspa. Veškerý sortiment bude k dostání také v e-shopu www.ogivi.cz. „Internetový obchod nabízí našim stálým zákazníkům možnost si jejich oblíbené vůně objednávat z pohodlí domova,“ vysvětluje Alice Žáčková.

Svým zákazníkům OGIVI nabízí také celou řadu nadstandardních služeb jako je poradenství a doporučení vhodných interiérových vůní přímo u klienta doma nebo v práci či expresní doručení vybraných vůní po celé Praze.