E-shop

Žhavá novinka: Dekorační koule provoní interiér až na několik let

Jak by se vám líbil originální interiérový doplněk, který navíc krásně voní až dva roky? Přesně takové jsou dekorační koule francouzského výrobce L´Artisan Parfumeur. Ručně vyráběné keramické ozdoby vám přinášíme exkluzivně jen v kamenné prodejně OGIVI.

Boules d´Ambre (oficiální název výrobce) ručně vyřezávají umělkyně (matka a dcera) ze severní Francie, z historického regionu L´Oise. Každá koule je proto opravdový originál, žádné dvě nejsou stejné.

Uvnitř koule se nachází tuhá pryskyřice, která postupně uvolňuje intenzivní vůni slavného parfému „Ambre 83“ z dvacátých let minulého století. Tato směs obsahuje aroma pačuli, vanilky a různých pryskyřic s dřevitými a kořeněnými tóny. Vůně se šíří prouděním vzduchu skrze otvory v keramice a rozprostírá se po místnosti, kde se udrží po velmi dlouhou dobu.

Originální náplň vydrží podle velikosti koule od 8 měsíců až po několik let. Její životnost záleží na intenzitě proudění vzduchu a teplotě v místnosti. Pokud chcete vůni intenzivnější, nechte kouli rozvonět v teplejší a vlhčí místnosti. Aromatickou náplň je možné po vyčerpání doplnit.

OGIVI nabízí koule ve čtyřech různých rozměrech, od velikosti průměru 75 mm do 160 mm a dodává je v luxusní černé krabičce, takže je můžete pořídit i jako krásný dárek. Tak se na ně přijďte podívat a přivonět si do našeho obchodu v Maiselově 5.