E-shop

Hledáme prodejce! Připojte se do týmu OGIVI

Hledáme akčního, samostatného prodejce či prodejkyni. Obchodníky tělem i duší, kteří si dokáží najít cestu k firemním obchodním partnerům z řad hotelů, spa, wellness, eventových a svatebních agentur. Nehledáme pracovníka, který bude sedět ve své kanceláři, hrát si s PowerPointem a čekat, až business přijde sám!

Společnost OGIVI je specialistou na vše, co doma krásně voní. V našem sortimentu najdete luxusní interiérové vůně od špičkových světových tvůrců. Od parfémovaných svíček a difuzérů v designovém provedení, až po vonné doplňky navržené předními módními návrháři a celebritami. 

Cíl této pozice je jasný: rozšířit povědomí o produktech a vybudovat obchodní síť napříč trhem v oblasti hotelů, spa, eventových agentur či designerských studií.

Nabízíme vám jedinečnou možnost spojit své jméno s budováním luxusní značky. Zašlete nám své aktuální CV a motivační dopis. Nabízíme vám možnost spolupráce jak na DPP, DPČ, tak případně na živnostenský list. Záleží jen na vás, kdy budete pracovat. Očekáváme konzistentní výsledky, od kterých se bude odvíjet vaše provize. 

Jste obchodník či obchodnice na rodičovské dovolené a váš zaměstnavatel má pocit, že je to překážka? Pro nás není, rádi vám dáme příležitost!


Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- obchodního ducha a nadšení
- samostatnost
- orientaci na výsledek

Nabízíme:
- volnou pracovní dobu
- zajímavý provizní systém
- možnost spolupráce i ve značkovém (kamenném) obchodě

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Praha

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice vhodná pro rodiče na rodičovské dovolené.

Své životopisy a motivační dopisy posílejte na info@ogivi.cz