E-shop

Novinky

 • Vánoční TIP: Jak si navodit tu správnou atmosféru

  "Každou zimu vstávám za tmy a vracím se domu za tmy. Na vesnici nejsou ani žádné kýčovité ozdůbky, co by v listopadu začaly blikat, dokonce ani moc pouličních lamp. Tak si šero vylepšuji svíčkami, které nejen že navodí sváteční pocit, ale i krásně voní," říká o svíčkách novinářka a spisovatelka Bára Nesvadbová.

 • Nevíte, co pod stromeček? Darujte svým blízkým poukaz OGIVI

  Chtěli byste své blízké obdarovat luxusním dárkem z OGIVI, ale nevíte, jaké vůně by jim udělaly největší radost? Darujte jim k Vánocům otevřený voucher.

 • Vyhrajte luxusní svíčku Christian Lacroix

  Jedním z našich bestsellerů je luxusní svíčka módního návrháře Christiana Lacroix. Líbí se vám? Můžete ji vyhrát v naší facebookové soutěži a udělat s ní radost sobě nebo svým blízkým.

 • Aromabar: Představili jsme nové parfémy

  Z kolébky parfémů a vůní, z francouzského Grasse, OGIVI přináší dvě luxusní řady parfémů, které v Česku dosud nebyly k dostání. Kompletní základní řada parfémů L’Artisan Parfumeur obsahuje 13 vůní poprvé pohromadě. Pět vůní Welton London mělo v hotelu Emblem v Praze českou premiéru.

 • Hledáme prodejce! Připojte se do týmu OGIVI

  Hledáme akčního, samostatného prodejce či prodejkyni. Obchodníky tělem i duší, kteří si dokáží najít cestu k firemním obchodním partnerům z řad hotelů, spa, wellness, eventových a svatebních agentur. Nehledáme pracovníka, který bude sedět ve své kanceláři, hrát si s PowerPointem a čekat, až business přijde sám!