E-shop

Vánoční TIP: Jak si navodit tu správnou atmosféru

"Každou zimu vstávám za tmy a vracím se domu za tmy. Na vesnici nejsou ani žádné kýčovité ozdůbky, co by v listopadu začaly blikat, dokonce ani moc pouličních lamp. Tak si šero vylepšuji svíčkami, které nejen že navodí sváteční pocit, ale i krásně voní," říká o svíčkách novinářka a spisovatelka Bára Nesvadbová.

Také milujete jejich měkké světlo a krásné vůně? Odborníci z OGIVI pro vás vybrali dvě nové vůně z vánoční kolekce značky Voluspa, které u vás navodí tu pravou vánoční atmosféru.


Žhavou novinkou je vánoční kolekce značky Voluspa, ze které vám přinášíme dvě vůně. Spruce Cuttings v zelené dóze voní jako čerstvě nařezané větvě modrého smrku. Druhou vůní je Cinnamon Ceylon&Copal, která kombinuje skořici, dřevitou vůni a tóny ambry a pryskyřice. Dokážete si představit lepší a přírodnější vůně, kterými provonět svůj domov, než aromatické jehličnany a jejich pryskyřici?  

Sweet rituals

Základ svíčky ONYX N°3 tvoří mix koření, bílého pižma a dřevitých tónů. V srdci můžeme cítit esence z jasmínu a dotek mléka. Nejintenzivnější vůně svíčky, která vás okouzlí ihned po zapálení, jsou pak tóny karamelu a mandlí.

Pour des prunes

Karamelová vůně horkého křupavého švestkového koláče právě vytaženého z trouby, který se chladí na okně. 


Santiago Huckleberry

Mlsali jste jako děti rádi borůvky s cukrem? Pak je tato vůně plná lesních plodů, vanilkových lusků a drcené cukrové třtiny pro vás ta pravá. Sladké neřesti si teď můžete dopřávat plnými doušky a bez výčitek.

L’Hiver

Se svíčkou, která má zimu přímo v názvu, nemůžete šlápnout vedle. Aroma pelyňku provoní váš domov netradiční hřejivou kombinací přírodních tónů.

Všechny svíčky můžete koupit také v kamenném obchodě OGIVI, Maiselova 5, Praha 1-Staré Město, kde vám naše asistentky svíčky navíc dárkově zabalí. Otevírací dobu najdete v rubrice Kontakt.