E-shop

Aroma klub: Hýčkame si své věrné zákazníky

Našich zákazníků si vážíme, a proto jsme pro Vás připravili novinku – Aroma klub. Za každý nákup u nás, ať už přes e-shop, nebo v obchodě, Vám připíšeme do osobního konta věrnostní body. Ty pak můžete použít k dalšímu nákupu.

Stát se věrným zákazníkem OGIVI se opravdu vyplatí. Nejen, že sbíráním bodů získáváte kredit pro své voňavé nákupy, můžete se také těšit na různé bonusy a překvapení, které pro vás chystáme v příštím roce. A je na co se těšit! Chystáme pro Vás například další voňavé OGIVI Aromabary s parfumérkami, OGIVI bazary či výhodné akce a soutěže jen pro členy klubu.

Jak se zapojit?

Pokud si u nás objednáte zboží přes e-shop, automaticky se Vám body načtou na konto spojené s údaji, které zadáte v objednávce. Pakliže nás navštívíte osobně, můžete při nákupu nechat své jméno a e-mail (či rovnou vizitku) naší OGIVI asistentce. Stav svého konta zkontrolujete on-line po registraci v e-shopu nebo na účtence.

Body můžete sbírat už nyní! Do konce prosince navíc získáte dvojnásobný počet bodů, které můžete použít v lednu a v únoru. Tak proč nevyužít vánočních nákupů k tomu, abyste příště mohli udělat radost sami sobě?
Navštivte nás na adrese Maiselova 5, Praha 1. Otevřeno máme i na Štědrý den. 

Těšíme se na Vás v roce 2015

Vaše OGIVI