E-shop

Parfémy Blood Concept inspirované vůní krevních skupin jsou poprvé k dostání i v Česku

Čtyři krevní skupiny, čtyři originální vůně. Konečně i do České republiky přichází unikátní kolekce niche parfémů Blood Concept. Vůně, které si pro své neobvyklé tóny rychle našly místo ve světové špičce, jsou od května exkluzivně k dostání v kamenném obchodě Ogivi v centru Prahy.

A, B, AB a 0. Krev a její jednotlivé skupiny inspirovaly italské parfuméry k vytvoření nezvyklého kvarteta vůní, z nichž každá představuje jednotlivé fáze vývoje lidstva. Zjistěte, zdali vás nejvíce okouzlí vůně právě té krevní skupiny, která koluje vaším tělem.

A k tomu ještě dva bonusy: bílá a červená +MA. Hra se znaky a písmeny dává v angličtině dohromady slovo „plusMA“, tedy „plazma“ a název tak nenechává nikoho na pochybách, že i další dva parfémy, v jejichž složení tvůrci Giovanni Castelli a Antonio Zuddas nahlédli pro změnu do budoucna, doplňují sérii vůní Blood Concept. „Každý z parfémů v sobě nese kovovou koncovku, která je pojí dohromady,“ dodávají parfuméři. Právě kov totiž bývá při snaze popsat vůni krve zmiňován nejčastěji.