Ofina je opět trendy a žádaná

Z hlediska krásného vzhledu, který by byl naprosto bezchybní je těžké určit to, co je jeho ideál. Naštěstí nám k jeho přiblížení pomáhají nynější trendy, kterými rozhodne nešlápneme vedle, ale naopak se postaráme o to, abychom byly ještě více nádherné a upravené, než jsme.
dívka u zdi

Ofinu může mít každá z vás

Jestli si myslíte, že konkrétně vám by ofina neslušela a vypadaly byste s ní šeredně, pravděpodobně jste ji ještě neměly nebo nebyla udělaná perfektně. V současnosti se hodně nosí a je v oblibě i u žen, které nerady experimentují s účesy nebo jich příliš nemění.
✔    Pokud máte krátký střih vlasů, neváhejte si jich zpestřit tím, že jim dopřejete přeliv v podobě slušivé ofiny. Váš vzhled se díky ní rozzáří a budete působit jako žena, která má šmrnc.
✔    V případě dlouhých vlasů – je to trefa do černého. Aby vypadaly úhledně a skvostně, je potřeba jim dodat nějaký styl. Díky sestřihu, který vám zakryje část čela, budete vypadat mladistvě a bude z vás vyzařovat přirozený sex-appeal.

Jaká se teď nejvíce nosí?

Vybrat si dokonalý střih můžete nejen dle nejnovějších trendů, ale je potřeba zohlednit i to, jaký máte typ vlasů a bezesporu i to, co bude slušet vašemu čelu.
V oblibě je rovná ofina, která vám čelo schová úplně a nutno říct, že tento střih sluší všem ženám. Jestli toužíte po nepatrné variantě, zvolte si takovou, která vašim vlasům dodá hustější tvar a jemný přeliv pouze na jedné straně.
červené vlasy

Svěřte se do péče kadeřníků

Co je však ze všeho nejdůležitější je to, abyste se do její tvorby nepouštěly samy. Pokud chcete vypadat dokonale a vždy upraveně, je potřeba se svěřit do rukou profesionálních kadeřníků a pravidelně docházet na její zkrácení a úpravu. Díky jejich péči si totiž budete jisté tím, že s ní nikdy nebudete mít problémy a starost, protože vám poradí i to, jak ji udržovat v bezchybném stavu, aby s ostatními vlasy tvořila jeden celek.