Dokonalý interiér

Mnoho lidí sní o nějakých novinkách, které by doma mohli mít. Proto vyhledávají také různé zajímavé zboží, které je vysoké kvality a které je samozřejmě moderní. A jak jinak, že? A dnešní mladé moderní rodiny chtějí mít takové bydlení a takový interiér, který vidí v televizi nebo v časopisech. Kolikrát jsem viděla různé časopisy, kde právě představují různé interiér, který je právě moderní a populární. Já abych se přiznala, tak jsem taky do tohoto úplný blázen. Baví mě prohlížet si časopisy, kde je všechno o interiéru a tak podobně. Proto jsem si řekla, že až budu předělávat svou kuchyň a obývák, tak bych se samozřejmě taky moc ráda podívala do některého časopisu, kde jsou uvedené všechny interiérové designy. To bude něco pro mě! A tohle se týká také například schodiště na míru. Budeme s přítelem rekonstruovat schodiště, které máme z chodby do ložnice.

Mám moc ráda dřevěné schodiště.

A řekla jsem si, že když tohle už budeme dělat a předělávat, tak bude nejlepší, když schodiště bude na míru. Přítel chvíli uvažoval a přemýšlel, že prý schodiště na míru Fa-havlicek bude velmi drahé. Protože je logické, že když všechno, co je na míru dělané a provedené, tak taky stojí více peněz. Já tohle sice chápu a rozumím tomu. Jenomže když máte doma schodiště na míru, tak jistě víte, že vám tam bude perfektně padnout.

Každé schodiště má jiné kvality a prvky.

Bude to vlastně už nadesignované a taky přesně naměřené, takže se nemusíte bát, že vám někde bude jeden schod přečnívat anebo chybět. Nakonec jsem přítele přesvědčila, takže budeme mít schodiště na míru. Vybrala jsem si opravdu krásné dřevěné tmavé ebenové schodiště, které bude ladit s mým nábytkem v chodbě. A jsem ráda, že se přítel takhle rozhodl, protože opravdu bych byla nešťastná, kdyby přítel chtěl schodiště na míru opravdu jiné anebo vůbec. A jak byste se zachovali vy, kdyby jste měli každý odlišný názor??