Jak na skladování


Myslíte si, že skladovat někde nějaké věci je úplně jednoduché? Pokud si to myslíte, tak jste na omylu. Já jsem kolikrát zkoušela skladovat dětské hračky a musím říct, že je to složité. Ze začátku jsem chtěla dětské hračky vyhodit, protože jsem je neměla kam skladovat. Bylo jich moc a nebylo moc místa. Tak jsem si řekla, že si pořídím IBC kontejnery. IBC kontejnery se dají pořídit v mnoha velikostech a taky v mnoha provedeních. Já mám IBC kontejnery taky na to, že do toho chytám dešťovou vodu. Dešťová voda se hodí na zahradu, takže nemusím běhat domů ke kohoutku, abych tam čepovala vodu. Navíc si myslím, že přírodní dešťová voda je lepší na zeleninu a na zalévání zahrady. A tyto kontejnery se taky hodí na hračky a mnoho dalších věcí. Protože máme opravdu ohromnou garáž a půdu, takže se nám tam nějaké menší IBC kontejnery samozřejmě pěkně vejdou.

Kontejner využijte na všechno.

A na půdě máme plné IBC kontejnery hlavně hračkami a sezónním oblečením. Takže v létě máme v IBC kontejner na půdě zimní věci a naopak. V zimě tam zase máme letní věci. Máme tam taky uložené lyže. A víte, co má v IBC kontejner uložené můj manžel? Hádejte. To byste neuhodli. Můj manžel tam má pneumatiky. V kontejneru schované pneumatiky? No nevím, jestli je to zrovna tem nejlepší nápad.

Vy znáte IBC kontejnery?

Ale on vždycky říká, že se pneumatiky třeba někdy v budoucnu může hodit. Opravdu nevím, na co to má, když máme pneumatiky celoroční. Ale přítele nechám být, třeba má pravdu a jednoho dne se to bude hodit. Taky chci ještě zmínit fakt, že IBC kontejner si můžete pořídit taky na chatu. Opravdu se vám budou hodin na všechno, takže se nemusíte bát, že by vám tyto kontejnery ležely ladem skladem. Můžete se taky podívat sem www.schoellerallibert.com, kde najdete plno užitečných informací. A třeba i vám se tam zalíbí nějaký IBC kontejner a taky si jeden pořídíte, kam pak budete dávat například nějaké vaše věci.