Návštěvy zubaře


Vždycky jsem si dávala záležet na tom, abych měla krásné zdravé a pevné zuby. A nedokázala jsem pochopit vždycky takové lidi, kterým bylo absolutně jedno v jakém stavu mají zuby. A tohle byl třeba případ mé sousedky, která ani nebyla jako tak moc stará, že by rezignovala na svůj úsměv a na své zdravé zuby. A mojí sousedce bylo skoro padesát let. Bylo jí přes něco málo čtyřicet let a vždycky říkala, že už kašle na to, jak vypadá nebo jak je zdravá. Jenomže zase z mého pohledu byla zase mladá žena, která asi zažila v životě něco smutného, že tak na sebe rezignuje a je jí všechno jedno.

Zuby jako zuby. Každý chce péči.

Prý jsi dávala záležet na tom, aby chutnalo, aby se měla ke sklonku života dobře. Absolutně jsem nechápala fakt, jak někdo může ani ne v padesáti letech být na sklonku života? Jak je tohle možné? Vůbec jsem se na to sousedky raději neptala, protože mi přišla asi nějaká divná. Protože nechápu, jak někdo může v padesáti na sebe zanedbat, že už se o sebe nebude starat, že už za chvilku umře.

O své zuby pečuji.

To já si dávám záležet na zubech. Proto taky pravidelně chodím do estetické stomatologie v Praze, kde jsem nadmíru spokojená. A v estetické stomatologii v Praze jsem už byla čtyřikrát, a to na dentální hygieně, protože si na tom dávám hodně záležet. Nechala jsem si odstranit zubní kámen, kterého jsem měla na zubech opravdu hodně a dost mi v puse vadil. A musím říct, že poprvé dentální hygiena docela bolí. To bylo krve, že bych si to ani nikdy nepředstavovala. A pokud i vy toužíte po dokonalém a zdravém úsměvu a chcete pěkné zuby, tak neváhejte a navštivte estetickou stomatologii v Praze, kde jistě budete spokojení. Navíc ceny jsou tady taky takové přiměřené, tak se nemusíte bát, že vaše peněženka bude brečet. Za zkoušku absolutně nic nedáte. Nebo už máte svou oblíbenou estetickou stomatologii v Praze?