S dodávkou do Vysokých Tater

Vícemístné dodávky umožňují cestovat v osmi lidech najednou a prožít spolu báječnou dovolenou. V tomto směru se nabízí i jízda na Slovensko, do Vysokých Tater. Mohli byste ji uspořádat například na sklonku léta, koncem srpna, kdy již pomalu utichá hlavní sezóna, a je tu pro pohyb po horském terénu více klidu.

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry mají jednu obrovskou výhodu – jsou to velehory velmi pohledné, které ostře kontrastují s údolím v jeho bezprostředním okolí, a navíc tu nebudete mít žádné problémy s jazykovou bariérou. Ostatně do roku 1992 byly Vysoké Tatry součástí území federativního státu a někteří lidé nepovažují rozdělení republiky za šťastný krok.

Objevíte tu celou řadu překrásných přírodních úkazů, fantastické výhledy do krajiny a samozřejmě čistý vzduch bez smogu, bez hluku a stresující honičky, která provází obyvatele velkých měst. Doporučit bychom vám mohli ubytování jak přímo v některém z letovisek, jako je Štrbské Pleso, Starý Smokovec či Tatranská Lomnica, ovšem výhodné může být i trávit noclehy v Popradu, odkud máte na panorama hor krásný výhled. A chcete-li si zpestřit pobyt, zavítejte do tamní botanické zahrady v Tatranské Lomnici.

krása Vysokých Tater

Je tu mnoho turistických tras

Pronajatou dodávku z půjčovny dodávek v Praze 5 lze využít pro přemístění do různých lokalit, odkud se dají podnikat kratší i celodenní výstupy. Dodávka přijde vhod zejména proto, že se budete z túry vracet unavení, a uvítáte pak bezpečné zázemí, kde budete mít uložené čisté oblečení nebo obuv na převlečení, a také tu můžete mít k dispozici připravenou svačinu. Nebudete muset projíždět napříč horským masivem po železnici, která bývá přeplněná, a někdy ani nejsou k dispozici místa k sezení. Pochopitelně odpadne i závislost na jízdních řádech TEŽ (Tatranské elektrické železnice), kterým se musíte přizpůsobit, zatímco s dodávkou jste zcela pány svého času.