Poznejte praktičnost zip sáčků s posuvným jezdcem

Potraviny v domácnosti

Také skladujete trvanlivé potraviny, jako je mouka, sypaný čaj, koření, strouhanka, ořechy, sušené ovoce, luštěniny, rýže, pohanka, jáhly a další podobné suroviny ve skleněných dózách? Zabírají vám zbytečně mnoho místa a navíc jejich kulatý tvar vytváří kolem sebe spoustu nevyužitelného prostoru. Zkuste to raději se zip sáčky s posuvným jezdcem. Jsou mnohem lépe skladné, velmi snadno jimi vyplníte jakýkoli prostor, vyskládáte na sebe ve více vrstvách prakticky cokoli a mnohdy není nutné ani sáčky popisovat, protože jsou transparentní.

textilní galanterie

Uzavírací mechanismus perfektně udržuje obsah chráněný před vnějšími vlivy, zejména před různými pachy, prachem a vlhkostí, což je v kuchyni zcela zásadní. Díky tomu lze dlouhodobě skladovat jakékoli potraviny i několik měsíců, pouze musíte dbát o to, aby šlo o zdroje prověřené, zbavené nečistot a zárodků plísní nebo hniloby.

kuličky ve sklenici

Drobné předměty

Menší rozměry sáčků se zipem jsou optimalizovány pro ukládání kancelářských potřeb, některých hraček, textilní galanterie a podobných drobností. Kupříkladu perfektně poslouží pro knoflíky, korálky, sponky, pastelky, modelovací hmotu, hrací kostky a karty, nitě, druky, stužky, zipy a také pro některé spojovací součásti v domácí dílně.

Úklidové prostředky

V domácnostech se objevují i některé chemikálie, které je záhodno ukládat v bezpečných nádobách mimo dosah dětí a domácích zvířat. Zip sáčky pro tyto účely postačí, z jejich obsahu nic neunikne, když bude uložen vysoko ve skříni, kam se děti nedostanou. Do sáčků můžete vložit prací prostředky a sodu, sypké louhy na čištění odpadů, mýdla, písek na nádobí, desinfekce, čistidla koberců a podlah atd.

Sáčky najdou využití i v kutilské dílně, kde bezpečně uschovají sádru, cement, vápno, sypká lepidla, sypké tmely, štuk a také různé spojovací součásti, např. šrouby, vruty, podložky atd.