Výstřih jakéhokoliv typu


Na velikosti a tvaru totiž vůbec nezáleží, díky tomu, že v dnešní době existují skvělé vychytávky, které vám je pomohou tvarovat tak, jak budete potřebovat, aniž byste musela obléknout svojí klasickou podprsenku! Představujeme vám totiž tak revoluční produkt, že díky němu už nebudete muset z vašeho šatníku vyhazovat a vyřazovat věci, do kterých si bez spodního prádla nedokážete představit vlézt. Je to skvělá neviditelná podprsenka Lifties.cz a my se podíváme, v čem to spočívá. Jedná se o textilní proužek, díky kterému vytvarujete svoje poprsí do takového tvaru, jaký si bude daný outfit žádat, takže budete moci vyrazit na ples v šatech bez ramínek nebo s odhalenými zády a vaše prsa budou nehnutě spočívat na svém místě, které jste jim předem určila.

dekolt

Můžete ještě použít ochranné nálepky na bradavky, které zabrání jejich podráždění a zároveň vám nebudou vulgárním způsobem vaše bradavky trčet z vašeho večerního outfitu, když to zrovna bude nežádoucí. Dále ještě můžete zafixovat váš dekolt použitím skvělých oboustranných lepících pásek, takže se vám vaše šaty nepohnou, aby z nich nevypadlo to, co rozhodně nemá na společenské akci.

vystrih

Podívejte se na instruktážní video, díky kterému všechno jasně a zřetelně pochopíte, když v tuto chvíli možná tápete a nevíte, jak si máte tuto instalaci představit. K páskám se prodává i speciální sprej, díky kterému zase pásky pěkně a snadno odstraníte, až přijdete domů po akci. Pásky jsou také k dostání celkem ve třech barvách, aby to bylo flexibilnější k vašim outfitům nebo šatům, samozřejmě asi nebudete volit černou pásku pod bílý top nebo šaty. Tak, a už si nemusíte lámat hlavu s tím, co budete dělat s šaty nebo s topy bez ramínek, které se vám ve skříni doposud jenom válely a vy jste se neodvážila je vynést ven bez řádného spodního oblečení. Dejte jim ještě šanci, tento skvělý produkt vám s tím dokáže pomoci. A najednou je těšení se na léto zase o kousek větší, viďte?