Čistý bazén

Když jsem hledala pro naši rodinu ten nejvhodnější bazén, tak jsem byla bezradná. Stále jsem nevěděla, jaký bazén pro naši rodinu vybrat. Máme tři malé děti a já s přítelem jsme chtěli nějaké bazén, který bude bezpečný a taky hlavně kvalitní, aby si tam děti mohly v klidu hrát. Kolikrát jsme měli úplně obyčejný bazén, který nám zničil pes a kočka. Protože znáte samozřejmě kočky. Ty, když vidí nějakou novinku, tak to ihned musí očuchat. A když naše kočka seděla na okraji plastového bazénu, tak málem tam spadla do vody. A Samozřejmě, že přišlo to, co taky sami vytušíte. Drápama se ihned zasekla do plastového bazénu. Takže asi za pět minut byl bazén celý prázdný a děti brečely a mě jich bylo moc líto. Takže jsme se s přítelem dohodli, že koupíme kvalitní bazén, který je pevný a neuškodí mu ani psí zuby ani kočičí drápy.

Ráda relaxuji u vody.

Nakonec to dopadlo tak, že jsme pořídili krásný bazén, který má průměr dva metry a je osmdesát centimetrů vysoký. Pořídili jsme taky písek do filtrace. Protože jsme chtěli, by náš bazén byl opravdu dlouho čistý, aby se děti koupala v čisté a průzračné vodě. Takže tady taky přijde v úvahu písek do filtrace, protože jsme si k bazénu pořídili taky pískovou filtraci.

V bazénu je taky zábava.

A opravdu vám toto pískovou filtraci doporučuji. Protože písek do filtrace seženete opravdu lehce a pak vám ta voda zůstane opravdu dlouho krásná a čistá. Opravdu není nic horšího, než když se děti koupou v zelené škaredé vodě, která je kalná a vypadá na první pohled nebezpečně a nezdravě. Já sama jsem si řekla, že chci děti, by se koupaly v čisté vodě, takže písek do filtrace pro mě byla jasná volba. A co si například myslíte vy o písku do filtrace https://www.chlorito.cz/pisek-do-piskovych-filtru? Je sice více druhů pískových filtrací, takže taky musíte přemýšlet, co máte s filtrací přesně v plánu. Mějte na mysli taky fakt, jak je váš bazén velký a kolik má obsah.