I ty poznej očistu těla

Zajímáte se o zdravý životní styl? Nebo vás baví očista vašeho těla? Pokud ano máme pro vás dokonalý způsob, co dokonale zabírá. Dnes se totiž budeme bavit o detoxikačním čaji. Detoxikační čaje jsou lékařsky doporučené právě na již zmíněnou očistu těla a celkový organismus. Tyto čaje obsahují hned několik léčivých bylin jako je například kopřiva, ale jako detoxikační čaj můžete použít i klasický zelený čaj. Tyto čaje se pijí nejčastěji na jaře, protože podle vědců je jarní období nejvhodnější doba na očistu a Relax. A jak často by se detoxikační čaj měl pít? Detoxikační čaj se má pít maximálně dvakrát denně.

čaj

A každé tři měsíce se dává „pauza“. A to z toho důvodu, aby detoxikace a očista proběhla správně, a hlavně ve zdravé míře. Jak už bylo uvedeno výše tyto čaje obsahují hned několik bylin, tyto byliny vám pomohou vyčistit váš organismus a tělo od veškerých škodlivých látek nebo vám mohou pomoci regulovat vaše tělo. Detoxikační čaje jsou velice levné a například v drogeriích DM je seženete od 40 Kč. Detox. čaje se řadí do kategorie BIO čaje, a to především díky velké hromadě bylin. Pokud máte rádi sypané čaje budete s těmito čaji spojení, také vám dodávají spoustu energie a dokonale čistí váš metabolismus.

sušený čaj

Detox. čaje jsou také velice oblíbené díky své lahodné a příjemné chuti a vůni. Jak už bylo zmíněno výše v článku naleznete tu byliny jako jsou kopřivy, ženšen, Chmel ale i včelí pyl. Dějiny těchto čajů spadají až do staré Antiky což je opravdu zajímavé. V případě že se zajímáte o různé fitness výzvy či zdravé jídelníčky a podob. můžete vyzkoušet i naší detox výzvu která trvá 21 dní. ovšem je dobré si zjistit potřebné a důležité informace a předejít tím jakýkoliv hrozbám. Mezi nežádoucí účinky můžeme zařadit např. Bolest kloubů či hlavy nebo například problémy s usínáním ale to pouze v prvních pár dnech detoxu.