Přání na svatbu

Myslím si, že asi každý člověk sní o svatbě. Anebo vy y ne? Pokud vy ne, pánové, tak si myslím, že alespoň ženy by snily o svatebním oznámení, a tedy i krásných šatech. Já sama jsem se kolikrát přistihla, že s ním o tom, jak se jednoho dne vdávám a mám na sobě krásné bílé šaty. A mám ráda, když to jsou takové velké a mohutné šaty, které vypadají jako princezna. Šaty jako pro princeznu. Takhle jsem si vždycky přála mít, aby vypadaly moje první svatební šaty. Jenomže nejhorší je to, že mně se už blíží čtyřicátý rok. A není to už na svatbu pozdě? Myslím si, že nevěsta má být krásná a mladá a zastávám názor, že nevěsta by neměla překročit věk třicet let. Nemyslím to tak, že by se třeba nemohly vdávat padesátileté nebo šedesátileté ženy. Já to myslela tak, že první svatba by neměla být nad třicet let věku nevěsty. Chápu, že někomu se toto nevydařilo.

Miluji růžovou barvu.

Mně se to nepodařilo, protože jsem si nemohla najít žádného přítele. A sice jsem měla pár partnerů a taky mám dítě, ale nikdy mi to nevyšlo tak, že by mě někdo požádal o ruku. Opravdu nejhorší bylo, když se jeden můj bývalý přítel se mnou rozešel po sedmi letech a do půl roku už byl zasnouben s jednou ženou. Tohle mě opravdu zamrzelo a zároveň taky hodně naštvalo.

Na svatbu se moc těším.

Proto se taky už těším, až budu dělat svatební oznámení pro sebe. Opravdu bych chtěla, aby svatební oznámení bylo jako z pohádky. A chtěla bych ho takové jemně růžové a aby na něm byly bílé holubice. A opravdu se mi to líbí takové to přehnané a takové kýčovité, ale to je asi každého věc. Vždyť každý opravdu má jiný styl a já si myslím, že když se mi líbí krásné růžové svatební oznámení, tak na tom vážně opravdu nic špatného není. A jaké byste chtěli vy mít svatební oznámení? Líbí se vám třeba takové klasické jenom bílé se zlatým či černým nápisem? Svatebních oznámení je více stylů a druhů.