Mobil a já

Já osobně si bez mobilního telefonu nedokážu už představit život. S mobilním telefonem jsem vlastně prakticky vyrůstala. Mobilní telefon, mi řekla máma, že jsem už neměla snad od narození. Protože jsem se narodil v roce devadesát pět, a v té době už byly docela mobilní telefony rozšířené. Navíc moje máma ho měla o hodně dříve, než ostatní z naší řadové ulice. Takže jsem byla ráda, že jsem už měla docela dost velké základy a znalosti o mobilním telefonu. Byla jsem taky velmi ráda, že mi máma tohle všechno dovolila. Navíc jsem byla moc spokojená s tím, že jsem už konečně rozuměla tomu, jak pořádně zacházet s mobilním telefonem a taky to, že si drahých věcí musím pořádně vážit a neničit je.

Mám ráda sociální sítě.

Taky mě to velmi potěšilo, protože moje máma mi řekla, že když umím tak dobře zacházet s mobilním telefonem, že mi taky ho potom pořídí, až budu starší. Takže jsem byla velice ráda, že mi tohle moje máma udělala, taky jsem potom byla ráda, když mi můj otec navíc pořídil konečně už sluchátka k mobilnímu telefonu, protože jsem velice ráda poslouchala nahlas hudbu. A věřte, že mi pak otec s mobilním telefonem raději pořídí i sluchátka, aby už konečně měl otec klid od té samé hlasité hudby. A jak otec řekl, tak taky udělal. Konečně mám taky nejenom mobilní telefon, ale taky mám k němu sluchátka, se kterými jsem opravdu nadmíru spokojená.

K mobilu mám i malý tablet.

Takže si mohu v klidu poslouchat nahlas hudbu a jsem spokojená, že mě u toho nikdo neruší. A taky nyní v této době poslouchám moc ráda přes mobil a sluchátka podcasty anebo se tam učím angličtinu a taky italštinu. A taky, pokud tedy máte sluchátka k telefonu, taky se na tom učíte nebo posloucháte různé populární podcasty? nebo taky jenom díky hudbě relaxujete? Je totiž opravdu mnoho způsobů, jak využít mobil a sluchátka. Nyní je mnoho věcí, co lze přikoupit k mobilnímu telefonu.