Pohodlně v plínce

Je to velká alchymie, když se vám narodí miminko. Spousta maminek, které mají svoje první miminko, mají ze všeho strach, aby to dělaly správně, ale nebojte se, pokud jednou z takových maminek jste vy, Všechno si sedne, všechno se ustálí a s dalšími dítky to bude naprostá hračka. Před příchodem našeho prvního miminka na svět nakupujeme a nakupujeme, škrtáme seznamy, díváme se, co bychom ještě potřebovaly a miminko především, chceme mu všechno dopřát, Ve finále ale zjistíte, že miminko zase tolik věcí po svém narození nepotřebuje, samozřejmě ale potřebuje veškeré hygienické potřeby. A spousta maminek si nedokáže právě v tomto ohledu představit svůj život bez jednorázových plínek.

pleny

Zde je ale potřeba se zamyslet a domyslet všechny důsledky, které s jejich užíváním mohou nastat. Jedná se totiž o produkt vyrobený z plastu, který se ve velké většině případů v přírodě nikdy nerozloží. A až se vám miminko narodí, uvidíte, kolik plínek denně dokáže zaneřádit. A malý počet to opravdu není.

baby

Milé maminky, pojďte se na to trochu vyzbrojit nebo pojďte zkusit s námi určitou alternativu, která nemá takový dopad na životní prostředí, jako užívání právě těch jednorázových hygienických prostředků. Pojďte zkusit látkové pleny v sadě. Znáte už tento produkt? Slyšeli jste o něm někdy? Vyzkoušejte set, který je určen pro zkušební vyzkoušení. Jedná se o dvoje vrchní kalhotky, do kterých se vkládají vnitřní plenky, které jsou vyrobené z extra savého materiálu a které po použití jen vyměňujete a svrchní kalhotky necháváte. Těchto „vkladaček“ je v sadě celkem pět, takže to máte na vyzkoušení akorát. Uvidíte, že tyto plenky jsou také vyrobené tak, aby neprotékaly a všechno co mají udržely. A především je to mnohem příjemnější materiál pro ty nejjemnější dětské zadečky, které si zaslouží to největší pohodlí.