Půjčovna dodávek Brno mimo jiné zajišťuje vozidla i s řidičem

Vypůjčit si velké transportní vozidlo, pro jehož řízení vám stačí nejběžnější řidičák B, je velice snadné. Složíte vratnou kauci, pročtete smluvní podmínky (to rozhodně nepodceňujte a pročítejte pečlivě!) a máte k dispozici vůz, v případě zájmu i s přepravním vozíkem na tažné zařízení. Teorie je tedy jednoduchá, žádné složité vyjednávání, a pokud natrefíte na solidní firmu, neočekávejte ani žádné podrazy. V jejím zájmu je udržet si klienta spokojeného a na základě dobrých referencí i nadále prosperovat.

přepravní dodávka

Dálniční známka, pojištění vozidla a asistenční služba jsou v ceně

Problematické nemusí být ani pojištění a asistenční služba, pro jistotu se můžete pojistit i sami, to pro případ, že třeba někde „škrábnete“ karosérii, nebo špatně zaparkujete a najedete ráfkem kola na obrubník.

Co však mnozí lidé v návalu práce, v nedostatku času a ve stresu častokrát vůbec neřeší, jsou praktické dovednosti v řízení a zkušenosti s jízdou s tak velkým vozidlem. Může vám připadat, že se s ním ani nevejdete na silnici, a což teprve někam zacouvat a zaparkovat. Proč tedy zbytečně riskovat nějakou újmu za cizí vůz, aby se vám pak stěhování nebo převoz věcí zbytečně neprodražil?

dodávka s plachtou

Dodávka i s řidičem není nic nemožného

Pro krátkodobé akce, jako je přestěhování bytu, odvoz starých spotřebičů, výměna podlahové krytiny, převážení stavebního materiálu a zahradnických potřeb, velké nákupy nábytku a domácích spotřebičů, vyklízení bytů a sklepů je vypůjčení vozidla z půjčovny dodávek Brno i s řidičem naprosto ideální. Po dohodě je možné využít výpomoc řidiče i v průběhu stěhování, ale hlavně hradíte pouze pevně stanovenou taxu (obvykle na hodinu) a můžete se stoprocentně soustředit na svou práci. Nic neriskujete, plnou zodpovědnost za provoz vozu má pronajatý řidič a ve srovnání se stěhovací nebo vyklízecí firmou ještě výrazně ušetříte.