U nás najdete kočárek podle vašich představ

Při zařizování výbavičky pro miminko jsou nastávající rodiče vystaveni poměrně vysokému tlaku ze strany výrobců dětského zboží. Ze všech stran se na ně valí informace, že zrovna tohle jejich dítě bude určitě potřebovat. Totéž platí i u kočárků. Výrobci se předhánějí, kdo rodičům nabídne designový, ale velmi drahý kočárek. Přitom většina rodičů chce od kočárku jen to, aby se dobře ovládal a byl bezpečný pro jejich dítě.

žena s kočárkem

Na trhu jsou i levné, a přesto velmi kvalitní kočárky
Chcete pro své miminko kočárek trojkombinaci, ale nevíte, po jaké značce sáhnout? Bojíte se, že pokud neinvestujete velké peníze, nekoupíte dobře? Opak je pravdou. U nás seženete kočárky za méně než 10 tisíc korun, a to právě v provedení trojkombinace. Najdete u nich jak hlubokou korbu, tak sportovní nástavbu a autosedačku.

Někteří rodiče vyhledávají trojkombinaci, protože mají v jednom kočárku všechno, co budou potřebovat. Řada kočárků z naší nabídky má velmi hluboké korby, kam se miminko vejde dlouho i se zimním fusakem. Některé z nich mají velmi dobrou sportovní nástavbu, která se dá připevnit proti směru jízdy i po směru jízdy, což je skvělá vlastnost, protože většinu sportovních kočárků je možné připevnit jen jedním směrem. Pokud chcete mít možnost volby, u některých trojkombinací je to možné.

procházka s kočárkem

Důležitý je podvozek
Při výběru kočárku byste měli rozhodně věnovat velkou pozornost podvozku. Kočárek by se vám měl dobře ovládat, neměl by být příliš těžký, a pokud hodně cestujete autem, měli byste si vyzkoušet, jak se vám skládá, rozkládá, a kolik místa zabere v kufru. Tyto vlastnosti jsou velmi důležité, ale řadou u budoucích rodičů bohužel stále velmi opomíjené. U nás si kočárky můžete vyzkoušet osobně, což je nejlepší způsob výběru kočárku. Měl by výškově sedět vám oběma, měl by se vám líbit a rozhodně by se měl vejít do vašeho rozpočtu.