Udělejte svému partnerovi radost – dopřejte mu, aby vám lakoval nehty

Pro některé muže je skutečným potěšením, když mohou své partnerce lakovat nehty. Je to velmi intimní záležitost a umožňuje jim být s partnerkou v těsném kontaktu a také se jí něžně dotýkat. Muži na ženách obdivují dokonalé tvary prstů na rukou i na chodidlech a vhodně zvolený lak jen onu dokonalost může podtrhnout. Nemá význam se tajit s tím, že nalakované nehty mohou přispívat k větší erotické touze a posílit tak partnerský vztah, což je důležité zejména tam, kde do soužití dvou lidí zasahuje v neúměrné míře stres.

nehty na rukou

Použijte přírodní lak

Počáteční nadšení, kdy svému muži s radostí oznámíte, aby vám lakoval nehty, může zkalit samotný lak. Dotyčný s gustem otevře lahvičku, natáhne do nozder typický odér a zatočí se mu hlava z toho neuvěřitelného zápachu acetonové barvy. Stačí pouhých pět minut práce, aby to radost z lakování proměnilo v situaci, kterou je nutné přetrpět s vatovým tamponem v nosních dírkách nebo s kolíčkem na nose, jen aby výsledek stál za to.

lakování nehtů na nohou

Odložte raději klasické syntetické laky a důvěřujte přírodním lakům na nehty. Vyrábí se ze zdravotně nezávadných látek a samozřejmě nepáchnou, takže nepotřebujete ani kolíček, ani tampony do nosu. Bude se vám pracovat s chutí a budete se moci plně soustředit na dokonalé a přesné tahy štětcem, aby lak nebyl nanášen na pokožce, neodkapával na stůl či na koberec, a abyste si již mohli představit, jak si užíváte krásy dívčích dlaní a chodidel.

Zvolte vhodnou barvu nebo to nechte na partnerovi

Barvu laku si obvykle ženy volí samy, ale stává se, že jim lak kupuje partner jako dárek, anebo si ženy vyloženě přejí být překvapené a vyzvou svého milého, aby jim vybral barvu, která vyhovuje a líbí se zejména jemu. Ať už zvolíte přístup jakýkoli, máme pro vás tip, jak to konkrétně realizovat – pořiďte si několik kvalitních fotografií rukou a nohou v dobrém rozlišení a na velkém monitoru počítače k nim přikládejte jednotlivé barvy laků dle vzorkovníku. Budete se tak lépe rozhodovat a uvidíte výsledek vaší tvorby ještě předtím, než s lakováním vůbec začnete.